Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №226 "Індекс вільного тестостерону (загальний тестостерон/СЗГх100 )"

Фото - Комплекс №226 "Індекс вільного тестостерону (загальний тестостерон/СЗГх100 )"

Загальна характеристика

Гіперандрогенія – це стійке підвищення в крові рівнів гормонів андрогенів. У нормі андрогени відповідають за розвиток статевих ознак у чоловіків. В організмі жінки в нормі маємо невелику кількість андрогенів, зокрема тестостерону.  

Індекс вільного тестостерону – це розрахунковий показник, який у відсотках (%) визначає співвідношення молярної концентрації загального тестостерону до молярної концентрації глобуліну, що зв'язує статеві стероїди. 

Кому рекомендовано пройти обстеження:

  • чоловікам і жінкам за наявності симптомів гіперандрогенії (надмірний ріст волосся на тілі, порідіння волосся на голові, акне, сальність шкіри, абдомінальне ожиріння); 
  • жінкам при порушенні менструального циклу, ановуляції, підозрі на синдром полікістозних яєчників (СПКЯ)  для оцінки критерію "гіперандрогенія";
  • чоловікам при безплідді, астенозооспермії (порушенні показників спермограми), порушенні потенції, зниженні лібідо, андропаузі (чоловічому климаксі).

Дослідження, які входять до складу комплексу:

  • Тестостерон загальний 
  • Глобулін, що зв’язує статеві гормони (СЗГ) 
  • Індекс вільного тестостерону (розрахунок)

Результати досліджень дозволять. Оцінити андрогенний статус (за рівнем вільної фракції тестостерону),  як причину проблем із репродуктивною, сексуальною функцією (в т. ч. потенцією) та загальним здоров’ям

Біоматеріал для дослідження: кров із вени.

*Вартість комплексів на регулярній основі до 10% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Для дітей до 1 року - бажано дотриматись максимально можливого проміжку між годуваннями, або безпосередньо перед наступним годуванням.Важливо:Погодити з лікарем час доби та для жінок день менструального циклу для взяття біоматеріалу.

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

венозна кров

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому