Діагностичний напрямок
Діагностика інгаляційної алергії
Загальна характеристика
Сирний кліщ є шкідником багатьох продуктів, зокрема, тих, що мають високий вміст жиру або білка. Він був виявлений, в пшеничному борошні, соєвому борошні, зародках пшениці, сирі, житньому хлібі, білому хлібі, сумішах вівса, ячменю і пшениці, культурних грибах, різному насінні і фруктах (включаючи сушені банани), сухе молоко і шинці. T.putrescentiae містить щонайменше 20 алергенних компонентів. Характерна спільна сенсибілізація до кліщів, що часто зустрічається у пацієнтів, сенсибілізованих до Dermatophagoides pteronyssinus. Можлива перехресна реактивність між ним і 4 видами кліщів пилу (A. siro, L. destructor, T. putrescentiae і D. pteronyssinus
Показання для призначення
Для діагностики алергічних захворювань (харчова алергія, атопічний дерматит, бронхіальна астма, алергічний риніт, респіраторний аллергоз).
Для оцінки ризику розвитку алергічних реакцій до сироного кліща
Маркер
Маркер сенсибілізації до сирного кліща
Клінічна значущість
Склад показників:
Специфічні IgE, амбарний кліщ Tyrophagus putrescentiae (d72)
Діапазон вимірювань: 0.1 - 100
Одиниця виміру: кОд/л
Референтні значення:
Правила підготовки пацієнта
венозна кров
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
венозна кров
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.