Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №164 "Перевірся на гепатити A, B і C"

Діагностичний напрямок

Інфекційне ураження організму

Загальна характеристика

Постійна слабкість та стомлюваність? - Такі симптоми можуть бути ознаками вірусного гепатиту!
Вірусний гепатит - це інфекційне захворювання з переважним ураженням печінки, яке може тривалий час протікати безсимптомно.
Ознаками вірусного гепатиту можуть бути:
· слабкість і стомлюваність
· зниження апетиту
· нудота, гіркота в роті
· біль і/або тяжкість в правому підребер'ї
· потемніння сечі
· зміна кольору калу (стає світлим)
· жовтушність шкіри, білків очей, язика
Період захворювання від інфікування до появи класичних симптомів може тривати до декількох місяців, жовтяниця з'являється, в основному, вже на пізніх стадіях хвороби.

Для хронічних гепатитів характерні слабко виражені симптоми і навіть тривала їх відсутність. Найбільш типовий стан, що супроводжується вегетативними порушеннями (слабкість, пітливість, втомлюваність) та психо-емоційними розладами (дратівливість, безсоння).
Часто вірусні гепатити вперше виявляються вже на стадії незворотних змін у печінці, коли лікування мало допоможе. Найбільш важкі ускладнення хронічного гепатиту - розвиток цирозу і раку печінки (гепатоцелюлярна карцинома).
Програма 164 «Перевірся на гепатити А, В і С» рекомендована особам, які мають високий ризик зараження вірусними гепатитами для визначення специфічних маркерів вірусних гепатитів А, В або С в крові.
При визначенні маркерів вірусного гепатиту у одного з членів сім'ї, МЛ ДІЛА рекомендує пройти обстеження всією сім'єю.
Своєчасна діагностика вірусних гепатитів дозволить своєчасно розпочати лікування і уникнути небезпечних для життя наслідків.


Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Для дітей до 1 року - бажано дотриматись максимально можливого проміжку між годуваннями, або безпосередньо перед наступним годуванням.

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

венозна кров

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 5,0 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому