Діагностичний напрямок
Діагностика харчової алергії
Загальна характеристика
Алерген персика, Pru p 4, є профіліном та одним з важливих паналлергенів. Pru p 4 у персику має перехресну реактивність до інших членів сімейства Rosaceae, таких як яблуко та вишня. Він також може перехресно реагувати з профіліном у пилку з неспоріднених родин, таких як Artemisia vulgaris, Betula alba, Corylus avellanus, P amygdalus. Встановлено, що синдром пилкової харчової алергії (PFAS) виникає через перехресну реакцію між Pru p 4 і профілінами, присутніми в алергенах дерев, трав та бур’янів. Як правило, алергія до Pru p 4 пов’язана з несистемними алергічними реакціями та асоціюється з легкими симптомами орального алергічного синдрому (ОАС).
Показання для призначення
1.Діагностика орального алергічного синдрома.
2.Діагностика харчової алергії до фруктів та овочів.
3.Діагностика алергії на латекс.
4.упацієнтів із сезонними респіраторними симптомами.
Маркер
Перехресної алергії до профілінів пилку рослин, рослинної їжі та латексу.
Клінічна значущість
Сенсибілізація до Pru p 3 клінічно пов'язана з несистемними алергічними реакціями та асоціюється з легкими симптомами орального алергічного синдрому (ОАС).
Склад показників:
Алергокомпонент персика, rPru p 4, IgE (f421)
Діапазон вимірювань: до 100
Одиниця виміру: Кілоодиниця алергена на літр
Референтні значення:
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
венозна кров
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.