Діагностичний напрямок
Патоморфологічна діагностика
Загальна характеристика
Гістологічне дослідження висіченого грижового мішка, є обов'язковим дослідженням для встановлення істинного заключного діагнозу кили:- кила вправима, чи не вправима; проста, чи складна; чи мало місце защемлення органів, їх зрощення зі стінкою грижового мішка; чи мав місце запальний процес і т.п.Особливу небезпеку для пацієнта становлять ускладнення, що викликані патологічними змінами в защемленому органі, та своєчасно не були поміченими під час ургентної операції . Саме тільки морфологічне дослідження препаратів з висіченого грижового мішка, може надати відповіді на безліч запитань.
Показання для призначення
Лікування кили має бути тільки хірургічним
Маркер
Маркер морфологічних ознак запалення в грижовому мішку
Клінічна значущість
Диференційна діагностика між простою килою та ускладненою
Склад показників:
Гістологічне дослідження
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
зразок тканини
Біоматеріал для дослідження: зразок тканини. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Ємність з формаліном, формалін має повністю покривати зразок. Умови доставки: Температура від 9 до 25 градусів, 7 дн.
Інтерференція:
немає
Інтерпретація:
Патогістологічний висновок згідно з гістологічною класифікацією пухлин ВООЗ. Кодування за системою ICD (ICD-10 Version:2019, Міжнародна класифікація хвороб), SNOMED CT (Систематизована медична номенклатура - Клінічні терміни)