Діагностичний напрямок
Діагностика інгаляційної алергії
Загальна характеристика
Алергія до тарганів (Blatella germanica, Cockroach) широко поширена в усьому світі. Джерелом алергенів можуть бути як живі комахи, так і їх висохла оболонка, а також екскременти. Як правило, алергени проникають в організм людини через дихальні шляхи разом з пилом, в якому вони завжди присутні, але можуть проникати і через шкіру, викликаючи загальні і місцеві реакції. Контакт з алергеном таргана рудого може викликати такі симптоми, як почервоніння (гіперемія) шкіри, шкірні висипання, кропив'янка, свербіж і розчісування на шкірі, припухлості і набряки, почервоніння і печіння слизової очей, сльозотеча, набряк повік, чхання, кашель, задишка, бронхоспазм
Показання для призначення
Для діагностики алергічних захворювань (харчова алергія, атопічний дерматит, бронхіальна астма, алергічний риніт, респіраторний аллергоз).
Для оцінки ризику розвитку алергічних реакцій до таргана
Маркер
Маркер сенсибілізації до таргана
Клінічна значущість
Склад показників:
Специфічні IgE, тарган (i6)
Діапазон вимірювань: 0.1 - 100
Одиниця виміру: кОд/л
Референтні значення:
Правила підготовки пацієнта
венозна кров
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
венозна кров
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.