Діагностичний напрямок
Діагностика інгаляційної алергії
Загальна характеристика
Тимофіївка - рід однорічних або багаторічних трав сімейства злакові. Алергія на пилок тимофіївки припадає на червень. Часто спостерігаються перехресні реакції на пилок трав того ж сімейства (злакові): райграс, жито, овес, пшеницю, костер, єжу, лисохвіст, а також на мед, геркулес і крупи (овес, пшеницю, ячмінь і т.д.), пшеничне борошно та вироби з неї (хліб, печиво, млинці, макаронні вироби і т.д.), манну крупу, паростки пшениці, висівки, панірувальні сухарі, суміші для приготування соусів і кремів, м'ясні продукти з наповнювачами (ковбаси, сосиски, м'ясні консерви), замінники кави на основі пшениці, пиво, віскі, пшеничну горілку, сою, боби, арахіс. Можливі реакції на полуницю, суницю, цитрусові.
Показання для призначення
Для діагностики алергічних захворювань (харчова алергія, атопічний дерматит, бронхіальна астма, алергічний риніт, респіраторний аллергоз).
Для оцінки ризику розвитку алергічних реакцій до тимофіївки
Маркер
Маркер сенсибілізації до тимофіївки
Клінічна значущість
Склад показників:
Специфічні IgE, тимофіївка лугова (g6)
Діапазон вимірювань: 0.1 - 100
Одиниця виміру: кОд/л
Референтні значення:
Правила підготовки пацієнта
венозна кров
Правила доставки біоматеріалів до лабораторії
венозна кров
Біоматеріал для дослідження: Сироватка ВК. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Вакутейнер з розподільним гелем, 3,5 мл. ПреА обробка перед транспортуванням: центрифугувати пробірку. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.