Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Нове дослідження для діагностики тяжких захворювань шлунково-кишкового тракту

26.05.2015
Фото - Нове дослідження для діагностики тяжких захворювань шлунково-кишкового тракту

Компанія ДІЛА впровадила дослідження «Визначення прихованої крові в калі». Тест проводиться для діагностики прихованих кровотеч із верхніх та нижніх відділів шлунково-кишкового тракту (ШКТ) як можливої причини анемії.

Своєчасне визначення прихованої кровотечі важливо для діагностики важких захворювань ШКТ, у тому числі онкологічних (первинні і метастатичні пухлини ШКТ, виразкові ушкодження слизової ШКТ, дивертикуліт, туберкульоз кишечника, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, некротизуючі ентероколіти, гельмінтози з пошкодженням слизової кишечника, інфекційні ураження кишечника). Особливо важливо визначення прихованої крові при діагностиці раку товстої кишки (колоректальний рак). При наявності пухлин у даному відділі кишечника прихована кровотеча виникає на самих ранніх стадіях.

Актуальність нового дослідження для України підтверджує сумна статистика і висока захворюваність колоректальним раком – 34,9 випадків на 100 тис. населення. У структурі смертності від злоякісних новоутворень в Україні ця патологія займає одну з лідируючих позицій після раку легенів, шлунку і молочної залози. Третина всіх випадків колоректального раку виявляється на пізніх стадіях, коли побороти захворювання вже неможливо. Позитивний приклад європейських країн підтверджує, що своєчасна діагностика і лікування дозволяють зберегти життя хворим на рак товстої кишки – середньоєвропейський показник 5-річного виживання – 50%.

Головні переваги дослідження «Визначення прихованої крові в калі (гемоглобін і трансферин)» забезпечують точність і достовірність результатів:

  • якісне визначення гемоглобіну і трансферину людини в калі з метою виявлення шлунково-кишкової кровотечі будь-якої етіології
  • імунохроматографічний метод – сучасна високочутлива методика, яка не потребує попередньої дієти пацієнта: чутливість > 99%, специфічність > 99%
  • високоспецифічні дослідження для діагностики кровотеч з нижніх і верхніх відділів ШКТ.

Результати досліджень та консультація з лікарем допоможуть пацієнтові виявити приховану кровотечу будь-якої етіології та причину анемії. У свою чергу, своєчасне лікування допоможе попередити розвиток небезпечних ускладнень і зберегти життя.

Правила підготовки пацієнта перед здачею аналізу досить прості й не потребують дотримання дієти. Потрібно зібрати достатню кількість калу (1-2 г або мл, якщо зразок рідкий) і доставити протягом 2 годин у відділення МЛ ДІЛА. Зразки зберігати в чистій сухій ємності, без консервантів або транспортних середовищ.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому